Через технічні причини замовлення можуть опрацьовуватися довше. Дякуємо за розуміння!

Ми не працюємо під час повітряних тривог, будьте в укритті, бережіть себе, після відбою ми обов'язково опрацюємо всі ваші замовлення. 
У зв'язку зі складною безпековою ситуацією можливі затримки у відправленні замовлень.

 

Ваше замовлення може бути доправлено в будь-яке відділення або поштомат компанії «Нова пошта».

При сумі замовлення до 700 грн доставку сплачує Покупець (вартість доставки згідно діючих тарифів компанії "Нова пошта"). При сумі замовлення понад 700 грн доставку сплачує Відправник!

Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. На наступний день після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначенняВи також можете відстежити статус посилки на сайті компанії «Нова пошта». Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення.

ВАЖЛИВО!  Замовлення, яке зберігалось у відділенні «Нова пошта» протягом 10-ти робочих днів відділення та не було отримано Одержувачем повертається назад. Зверніть увагу, що зберігання посилки з 8-го дня оплачується згідно тарифів Нової пошти.

Для отримання замовлення Одержувач повинен надати представнику ТОВ «Нова пошта» номер експрес-накладної, яку Вам надасть менеджер після відправки замовлення, а також показати документ, що засвідчує особу Одержувача, зазначену в експрес-накладній (паспорт громадянина України, посвідчення водія). Фізичній особі, не вказаній в експрес-накладній як Одержувач – потрібно надати представнику ТОВ «Нова пошта» номер експрес-накладної та відповідно оформлену довіреність і документ, який посвідчує особу згідно з довіреністю (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон).

Після отримання товару і підписання документів, претензії по упаковці товару і до необхідної документації не приймаються.