Для мешканців Києва доступна експрес-доставка! 

Замовлення експрес-доставки, оформлені в будні дні до 12:00 будуть відправлені в той же день. Доставка здійснюється кур'єром компанії iPOST з 15:00 до 20:00 в день оформлення замовлення. Замовлення, прийняті пізніше, доставляються на наступний робочий день.

Вартість доставки складає 100 грн, незалежно від суми замовлення.

Перед відправкою ми обов'язково погодимо з вами деталі доставки, а кур'єр попередньо зателефонує за вказаним Вами номером телефону. Оплатити замовлення можна за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення.

Будь ласка, зверніть увагу: при оплаті картами вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу.

 

Ваше замовлення може бути доправлено в будь-яке відділення або поштомат компанії «Нова пошта».

При сумі замовлення до 500 грн доставку сплачує Покупець (вартість доставки згідно діючих тарифів компанії "Нова пошта"). При сумі замовлення понад 500 грн доставку сплачує Відправник!

Комісію за переказ грошей (за накладений платіж) оплачує Покупець незалежно від суми замовлення.

Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. На наступний день після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначенняВи також можете відстежити статус посилки на сайті компанії «Нова пошта». Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою при отриманні посилки у відділенні «Нова пошта».

Зверніть увагу! Відправлення без додаткових платежів зберігається у відділенні впродовж 5-ти робочих днів (окрім неділі, неробочих та святкових днів), з урахуванням дня надходження відправлення у відділення Одержувача. Замовлення яке зберігалось у відділенні «Нова пошта» протягом 5-ти робочих днів відділення (окрім неділі, неробочих та святкових днів) та не було отримано Одержувачем повертається назад.

Для отримання замовлення Одержувач повинен надати представнику ТОВ «Нова пошта» номер експрес-накладної, яку Вам надасть менеджер після відправки замовлення, а також показати документ, що засвідчує особу Одержувача, зазначену в експрес-накладній (паспорт громадянина України, посвідчення водія). Фізичній особі, не вказаній в експрес-накладній як Одержувач – потрібно надати представнику ТОВ «Нова пошта» номер експрес-накладної та відповідно оформлену довіреність і документ, який посвідчує особу згідно з довіреністю (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон).

Після отримання товару і підписання документів, претензії по упаковці товару і до необхідної документації не приймаються.

 

Самовивіз (тільки для покупців з м. Київ)

Покупці з м. Київ також мають можливість самостійно забрати своє замовлення із нашого офісу (будні дні з 10:00-18:00). Для цього, оберіть "самовивіз" під час оформлення замовлення на сайті. Наш консультант зателефонує Вам, щоб підтвердити всі позиції в замовленні та повідомить, коли замовлення буде готове в офісі, щоб Ви могли його забрати.

Видача замовлень здійснюється на умовах передоплати, та після підтвердження готовності замовлення до отримання.

Адреса для отримання замовлень: м. Київ, Майдан Незалежності, 2 БЦ SPACES (перехрестя Майдану Незалежності з вул. Костьольною)