Шкіра – найбільший орган людського тіла, але ми часто сприймаємо це як належне. Наша шкіра відіграє важливу роль у захисті нас від навколишнього середовища та працює як бар’єр, що захищає від бактерій та інфекцій.
 
Шкіра трохи кисла
Щоб захистити нас, наша шкіра має природний кислотний захисний шар з рН 4,5-5,5. Ця кислотність відлякує мікробів і бактерій, які контактують зі шкірою. Але з віком природний захисний шар слабшає, знижуючи його захисну функцію і полегшуючи проникнення бактерій і грибків у шкіру та викликаючи запалення.
 
Нетримання може пошкодити шкіру
Наша шкіра також піддається впливу сечі та/або фекалій через нетримання сечі. Захисний шар руйнується і робить шкіру вразливою для атаки бактерій та інфекцій, що може призвести до дерматиту, асоційованого з нетриманням сечі (IAD). У легких випадках IAD може призвести до почервоніння та подразнення шкіри. У важких випадках IAD може призвести до повного руйнування шкіри та інших шкірних ускладнень, таких як пролежні.
Як доглядати за шкірою
Є кілька простих способів, за допомогою яких ми можемо щодня доглядати за вашою шкірою.
1. Обережно та ніжно очистіть тіло або ділянки, уражені нетриманням.
Чи знаєте ви, що часте миття звичайним милом послаблює шкіру? Мило не тільки може видаляти необхідну вологу, але також може змінити рівень рН і пошкодити природний захисний шар. Важливо очищати шкіру, використовуючи засоби з м’якою збалансованою рН формулою, яка поповнює вологу. Продукти MoliCare Skin Clean дерматологічно протестовані, збалансовані по рН та містять поживні та зволожуючі інгредієнти.
 
2. Використовуйте захисні (бар’єрні) засоби, які не перешкоджають всмоктуванню прокладок чи підгузників при нетриманні.
Захисні засоби використовуються для запобігання контакту сечі зі шкірою, щоб запобігти або зменшити почервоніння та подразнення. Але деякі звичайні захисні засоби, наприклад ті, що містять вазелін або велику концентрацію оксиду цинку, також можуть створити бар’єр для гігєнічного засобу (прокладки, підгузника), перешкоджати її належному поглинанню і перешкоджати захисту. Рекомендується використовувати бар’єрні засоби, які не блокують гігієнічні зсоби, але, що важливо, забезпечують оптимальний захист завдяки збалансованій рН формулі та інгредієнтам для зміцнення природного захисного шару шкіри. MoliCare Skin Protect містить захисний комплекс Nutriskin з лляною олією, амінокислотами, мигдальною олією та креатином, які сприяють зміцненню шкіри та її функції регенерації. Вони збалансовані по рН і не впливають на поглинаючі властивості гігієнічних засобів, що використовуються при нетриманні.
 
3. Використовуйте лосьйони та креми для тіла, які забезпечують інтенсивне зволоження.
Чутливій та літній шкіри може не вистачати вологи та живлення. Фактично, шкіра у людей похилого віку відновлюється вдвічі повільніше за молоду. Тому вкрай важливо після очищення шкіри регулярно наносити такі засоби догляду, як креми або лосьйони. Серія MoliCare Skin Care забезпечує інтенсивне та тривале зволоження. Лосьйон для тіла MoliCare Skin містить захисний комплекс NutriSkin (Нутріскін) для підтримки природного бар’єру та регенерації шкіри.