За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, дезінфекція є ключем до боротьби з інфекціями, зокрема коронавірусними. Однак пам’ятайте, що необхідно вибирати дезінфікуючий засіб для рук, який буде ніжним для шкіри. Деякі з них можуть добре зволожити шкіру, навіть якщо вони мають високий вміст спирту.

Якщо у вас є можливість ретельно мити руки водою з милом кілька разів на день, цього достатньо, щоб впоратися з вірусами. Однак це не завжди можливо, тому під рукою завжди слід мати якісний дезінфікуючий засіб. 

Але як має виглядати такий якісний засіб? 

Однозначно він повинен бути ефективним, а по-друге, ваша шкіра повинна його добре переносити. Такий засіб повинен ідеально зволожувати шкіри рук, оскільки при частому застосуванні звичайні дезінфікуючі засоби роблять її надмірно сухою та подразненою.

Однак з цієї причини не уникайте дезінфекції на спиртовій основі, оскільки, як показують деякі дослідження, вона більш ефективна. Але потрібно думати, що ця дезінфекція не сушить шкіру рук, а зволожує.

З чистою совістю Ви можете звернути увагу, наприклад, на бренд Sterillium, який присутній на ринку вже 55 років. Крім того, Інститут Роберта Коха в Берліні вивчав вплив продуктів Sterillium на шкіру, імітуючи клінічні умови. Протягом десяти днів добровольці покривали продуктом одну руку тридцять разів в день. Уже в кінці першого тижня гідратація цієї руки після дезінфекційної обробки була на 30,4% вище, ніж на початку. Учасники описали Sterillium як "ніжний і той, що дуже добре переноситься". Дослідження дали однозначний результат. Подібні результати були отримані в інших дослідженнях, присвячених впливу інших продуктів Sterillium. Для всіх вони збільшують зволоження шкіри рук, і всі вони також мають високу оцінку.

Це може здатися вам неактуальним, але згадайте, наприклад, лікарів та медсестер, яким доводиться дезінфікувати руки багато разів на день. Щоб шкіра рук не потріскалась і не пересохла, вони використовують саме таку якісну продукцію.