Нерідко люди стикаються з такими захворюваннями своїх близьких, при яких людина втрачає здатність самостійно пересуватися. Такі пацієнти потребують щоденного складного догляду. Важливою частиною даного процесу є гігієна, а також ретельний догляд за шкірою і волоссям. Зокрема, це профілактика пролежнів, з використанням масажу і гігієнічних засобів, а також щоденна гігієнічна обробка шкіри пацієнта.

Засоби по догляду за лежачими хворими ділять на кілька категорій. Для одних засобів необхідно обов'язково використовувати воду, як для видалення залишків засобу, так і для отримання мильної піни, необхідної для очищення шкіри. Для інших же використання води не обов'язково, так як особлива технологія їх виготовлення дозволяє створювати миючий розчин, не використовуючи при цьому будь-яку додаткову рідину; така особливість, безумовно, є перевагою, оскільки при догляді за лежачим хворим, не завжди є можливість скористатися водою. Однак область застосування подібного роду засобів не обмежується доглядом за хворими, не здатними пересуватися самостійно. Миючі лосьйони, шампуні і піни для догляду за тілом, для яких не обов'язково використання води, можна застосовувати і в інших, звичайних побутових ситуаціях, таких, як довга поїздка, перебування на природі, а також у багатьох інших, коли немає доступу до чистої води. Крім того, класифікація не обмежується необхідністю в застосуванні води. Всі засоби подібного роду діляться на ті, які допомагають при догляді за шкірою і волоссям, а також допомагають захистити пацієнта від наслідків впливу різних подразників, як зовнішнього, так і природного характеру.

Молікар Скін – комплексна триетапна система догляду за зрілою, чутливою шкірою, в тому числі за шкірою схильною до стресу при нетриманні. Система складається з трьох серій: очищення, захист, зволоження та живлення.

Використання професійних засобів для догляду за шкірою Молікар Скін допомагає вирішити три головні проблеми шкіри людей, які страждають нетриманням. Ретельне і м'яке очищення зменшує стрес від частого миття, ефективний захист зменшує вплив агресивного середовища на шкіру, а інтенсивне зволоження та живлення заповнюють дефіцит ліпідів і вологи у сухої, зрілої шкіри.

Легке, проте ретельне очищення.

Постійні процедури миття та очищення пошкоджують кислотну мантію шкіри. Крім того, вони позбавляють шкіру  природніх ліпідів та послаблюють захисну функцію. Цей ефект ще більше виражений при використанні мила або засобів догляду з рН-показником, що не відповідає показнику шкіри.

Засоби для очищення шкіри Молікар Скін поєднують в собі м`які очищуючі речовини зі зволожуючими та поживними інгредієнтами для нейтралізації запаху та ніжного, але ретельного очищення. Зі зволожуючим пантенолом та поживною мигдальною олією. З рН-нейтральним показником 5,5 для швидкого відновлення кислотної мантії. Усі засоби для очищення шкіри Молікар Скін не містять парабенів і дерматологічно протестовані.

До засобів для очищення шкіри відносяться вологі серветки, миючий лосьйон, піна для ванн, очищуюча піна, шампунь для волосся.

Дбайливий догляд. 

З віком шкіра піддається обвисанню, продовжує втрачати свою еластичність, може утримувати менше вологи та регенерується повільніше. Через повільне вироблення підшкірного жиру кислотна мантія шкіри також чутлива до порушень.

Засоби для догляду за шкірою Молікар Скін живлять і захищають шкіру та допомагають швидко відновитись після миття. В основі лосьйону для тіла та крему для рук лежать зволожуючі та живильні емульсії типу «вода-в-олії». 

Всі продукти для догляду за шкірою Молікар Скін також не містять парабенів та були протестовані дерматологічно.

До засобів для догляду за шкірою відносяться лосьйон для тіла, олія для тіла, крем для рук і тонізуючий гель для массажу.

Надійний захист шкіри.

При відсутності захисту, забруднена шкіра часто страждає від подразнень, оскільки агресивні речовини, такі як сеча, піт або травні ферменти, пошкоджують кислотну мантію шкіри. Тому природну захисну функцію шкіри необхідно посилити і підтримувати за допомогою спеціально розроблених кремів та піни для захисту шкіри.

Особливо це стосується пацієнтів з постільним режимом, оскільки вони мають постійний тиск на шкіру, що підвищує ризик пролежнів.

Саме серія засобів Молікар Скін Захист створена для оптимального захисту шкіри при нетриманні. Забезпечує та захищає шкіру та її природні захисні функції.

Уся продукція Молікар Скін для захисту шкіри не містить парабенів і дерматологічно протестована.

До засобів для захисту шкіри відносяться захисний крем, захисний крем з цинком, захисна олія-спрей, захисна піна.