Кожен день в світі через «хворобу брудних рук» вмирає близько півтори тисячі людей. Як мінімум половину з тих, хто гине від пневмонії, паразитарних і кишкових інфекцій могли б врятувати прості гігієнічні процедури.

Як дотримуватися гігієни рук?

 

Експерти HARTMANN дають 6 простих і дієвих порад:

1.    У громадських місцях мийте руки тільки рідким милом і теплою (не гарячою) водою.

2.    Сушарки в торгових центрах, ресторанах і офісах можуть бути джерелом інфекцій, так що по можливості користуйтеся паперовими рушниками.

3.    Обов'язково мийте руки, якщо на них є видимі сліди забруднення або існує ризик наявності спор. В інших випадках обробляйте шкіру спиртовмісним антисептиком, таким як Стерилліум від HARTMANN.

4.    Мама завжди вчила вас мити руки з милом після відвідування туалету. Це правильно, але краще продезинфікувати руки антисептиком і ДО того, як ви підете до вбиральні. Нанесіть на сухі долоні 3мл Стерилліум і втирайте в шкіру до висихання протягом 30 секунд.

5.    Спиртовмісний антисептик - паличка-рятуваличка в усіх громадських місцях - в транспорті, поліклініці, на вокзалі і т.д. Не забувайте регулярно обробляти їм руки. Особливу увагу приділяйте кінчиків пальців і ділянкам між пальцями.

6.    Вологі серветки (навіть спиртові) не є альтернативою миттю або використання антисептика. Достовірно вбити все інфекційні агенти (бактерії, віруси, гриби) може лише засіб з вмістом спирту не нижче 60%, зазвичай у вологих серветках не зазначена концентрація спирту і вони швидко висихають.

У Стерилліум спирту 75%, але не бійтеся пересушити шкіру рук: в засіб від HARTMANN додані спеціальні компоненти, які доглядають за шкірою.