Не просто бинт – супербинт!

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося бинтувати пошкоджені частини тіла. І ось з чим зазвичай доводилося стикатися: краю бинта обсипаються, пов'язка виходить пухкою, об'ємної, що разом з бантиками і вузликами серйозно ускладнює руху постраждалої частини тіла. Зрозуміло, така пов'язка тримається недовго і дуже скоро слабшає. Доводиться відновлювати первісний вигляд, тугіше затягувати вузли і т.п. Зрозуміло, що про естетичну сторону такої перев'язки мова вже не йде. Чи можна зробити бинтування більш комфортним? Адже бинт - перший помічник в будинку, коли трапляються дрібні неприємності у вигляді невеликих «поранень»? Як уникнути перерахованих незручностей?

Домогтися ідеальної фіксації за допомогою бинта можливо тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте бинти виробництва компанії ПАУЛЬ ХАРТМАНН. Кращим представником бинтів заслужено вважається бинт Пеха-Хафт. Чим же він перевершує своїх побратимів?

По-перше, він простий і надійний в застосуванні. Бинт швидко і легко накладається, без перекручування. Його не потрібно зав'язувати, він легко фіксується простим притисненням і його можна моделювати. Відбувається це завдяки мікроточковому просоченню тканини латексом, що забезпечує подвійний ефект: легкість зчеплення тканини і її еластичність.

По-друге, розхід бинта економічний за рахунок вже згаданої самофіксаціі: достатньо всього півтора-два витки для надійної перев'язки пошкодженого місця.

По-третє, він надійно фіксує пов'язку, що не сковує рухи, не сповзає і особливо зручний для перев'язки на конічних частинах тіла, таких, як лікті і коліна.

По-четверте, він не кришиться і не обсипається, що робить пов'язку безпечною, відсутній ризик потрапляння в рану сторонніх тіл. Нарешті, пов'язка Пеха-Хафт виглядає просто естетично. Такий бинт у вашій аптечці просто незамінний «перший помічник».

Вимоги до перев'язувальних засобів сильно змінилися за останні роки. Пройшли ті часи, коли аптека могла запропонувати споживачеві лише марлевий бинт та бактерицидний пластир. В асортименті сучасної аптеки представлена ​​велика кількість фіксуючих засобів, з яких споживач може вибрати найбільш зручні для нього. Нехай вони коштують трохи дорожче звичного «радянського» варіанту, зате неспівставні з ними за якістю, і дарують споживачеві незабутнє відчуття свободи і комфорту. Тому той, хто одного разу випробував на собі новий, сучасний засіб перев'язки, навряд чи вже повернеться до бабусиного способу фіксації пов'язок.

Ну і наостанок кілька слів про красу: крім класичного білого, Peha-haft® випускається в синьому і червоному кольорах, що не тільки практично (не так брудниться), але і дозволяє, при бажанні, зробити пов'язку частиною вашого модного лука. Ну, а якщо мода - не ваш коник, яскравим кольорам Peha-haft® напевно порадіють ваші діти. Єдине, про що потрібно пам'ятати: бинти Peha-haft® не стерильні, тому в разі відкритої рани, спочатку накладіть на неї стерильну серветку. Втім, при необхідності бинт можна навіть кип'ятити - на його «робочих» якостях це ніяк не позначиться.

* Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування.