Часто останніми словами, які ми чуємо, залишаючи процедурний кабінет, є "Тримайте рану сухою протягом тижня!"
Тиждень - це ж половина відпустки! А як же море, басейн, та й взагалі звична щоденна гігієна?

Уникати взагалі будь-яких водних процедур цілий тиждень - це, звичайно, перебір. До тілесних страждань додаються і душевні, які здатні зіпсувати враження і від самого кращого курорту. А використання рукавичок, плівки та пакетів не тільки не вирішуть проблему, але можуть і відчутно зашкодити процесу загоєння.

На щастя, існують пластирні водонепроникні пов'язки Hydrofilm® plus. Такі пов'язки дозволяють приймати душ і навіть купатися як при наявності хронічних ран, що погано загоюються, так і при гострих ранах, в тому числі післяопераційних. 

Hydrofilm® plus в якості самостійної пов'язки підійде для захисту незначних пошкоджень шкіри (порізи, подряпини, садна), а також для стерильного захисту післяопераційних ран. Пов'язку Hydrofilm® plus можна використовувати й в комбінації з іншими ранозагоювальними пов'язками для їх фіксаціїї (наприклад, з мазевою пов'язкою Atrauman®). Допускається нанесення на рану загоювальних препаратів (мазей, кремів). Розмір пов'язки слід підібрати так, щоб площа подушечки перекривала площу поверхні рани на 1-2 см.

Важлива властивість ранових пов'язок Hydrofilm® plus - це їх напівпроникність. Тобто основа цих пов'язок повністю виключає проникнення води, в той же час не заважає газообміну, і шкіра під такою пов'язкою не буде потіти, на відміну від вищезгаданих латексних рукавичок і поліетиленових пакетів.

 

Як використовувати Hydrofilm® plus?

На відміну від звичайного пластиру або пов'язок на тканій або нетканій основах, пов'язки Hydrofilm® plus мають плівкову основу, яка настільки тонка і пластична,  що вимагає обережності при накладенні пов'язки.

Перед накладенням пов'язки переконайтеся, що шкіра навколо рани чиста і суха.

1.    Розкрийте індивідуальну упаковку і витягніть пов'язку Hydrofilm® plus.

2.    Hydrofilm® plus має чотири захисні плівки, пронумеровані від 1 до 4 в порядку зняття.

3.    Зніміть наполовину захисні плівки 1 і 2 до відкриття абсорбуючої подушечки. Прикладіть абсорбуючу подушечку Hydrofilm® plus на рану і повністю видаліть захисні плівки 1 і 2.

4.    Видаліть захисні плівки 3 і 4, акуратно притисніть Hydrofilm® plus до шкіри.

Hydrofilm® plus можна безболісно видалити розтягуючи плівку. Для цього потрібно послабити протилежні краї, натягніть пов'язку в протилежних напрямках і обережно зніміть.

Подушечка повинна повністю покривати рану. Зміна пов'язки відбувається в індивідуальному режимі, але не рідше, ніж один раз в п'ять днів.

 

Інші продукти для догляду за ранами у відпустці і вдома: