Сітчасті ранові пов'язки набули неабиякої популярності. Вони застосовуються для самих різних типів ран - від подряпин та опіків до трофічних виразок. Давайте розберемося, в чому переваги сітчастих ранових пов'язок перед звичними - марлевими.

 

Атравматичність і безболісні перев'язки

Сітчасті пов'язки не прилипають до рани. Це одна з найбільш очевидних переваг сучасних перев'язувальних матеріалів. Сітчасті пов'язки Grassolind, Atrauman та Atrauman Silicone виробляються на основі матеріалів, що не залишають в рані волокон.

А завдяки спеціальному покриттю силіконом, парафіном або нейтральною мазевою основою пов'язка не пристає до поверхні рани. Ця якість сітчастих ранових пов'язок забезпечує атравматичність і безболісність перев'язок. Крім того, для деяких типів поверхневих ран рекомендовано накладати лікувальні засоби (мазі, гелі, креми) поверх сітчастої пов'язки, що дає можливість уникнути болю на всіх етапах лікування. А відсутність болю знижує рівень стресу пацієнта при перев'язці, що покращує здатність клітин до регенерації і скорочує термін загоєння рани.

 

Відведення ексудату з рани

Завдяки своїй структурі сітчасті пов'язки дозволяють ексудату проходити у вторинну абсорбуючу пов'язку. При цьому виключається контакт раневого вмісту зі шкірою, що запобігає мацерації (подразнення шкіри навколо рани).

 

Загоєння ран у вологому середовищі

Такі компоненти, як силікон, парафін або нейтральна мазева основа у складі сітчастих пов'язок не дають сформуватися сухому струпу (кірці) на поверхні рани, і загоєння йде в оптимально-вологому середовищі - найкращому для загоєння.

 

Пластичність

Сітчасті пов'язки Grassolind, Atrauman та Atrauman Silicone пластичні, добре моделюються і приймають анатомічний контур рани. Це робить їх використання особливо зручними для повсякденного використання.

Використовуйте сітчасті пов'язки разом із вторинною серветкою з нетканого матеріалу Medicomp. Фіксуйте пов'язку когезивним еластичним бинтом Peha-haft, або еластичним фіксуючим пластирем Omnifix для надійної фіксації, що не стискує рухів.